Kontakt

Stockholm
08-400 255 05

Ett glatt gäng

Resultat strävar efter att vara Sveriges bästa leverantör av Ekonomer för uthyrning och rekrytering
Vi vill alltid göra vårt yttersta för att leverera kvalité och sätter alltid vår kund och konsult i första hand. När du väljer oss som partner vid rekrytering eller inhyrning kan du luta dig tillbaka med vetskapen om att vi kommer hjälpa dig.

Internt har vi en målsättning att hjälpa våra konsulter att ständigt utvecklas och lära sig mer och vi vill alltid vara engagerade i deras arbete hos våra kunder. Med våra värdeord Personliga & Engagerade så hoppas vi skapa en känsla av delaktighet och personlig relation mellan oss och våra konsulter.

Jobba hos oss Hos oss är glädje en naturlig del av varje medarbetares vardag och vi vill hela tiden utvecklas, både som individer och som företag. Vi är alla delaktiga i vår tillväxt och fortsatta expansion, vår resa mot nya rekord!

Stockholm

VD Anders Hedman anders@resultatab.se 070-970 17 17
Försäljningschef Sara Lindgren sara@resultatab.se 072-334 94 19
Internrekryterare Malin Thorstensson malin@resultatab.se 072-339 96 77
Kundansvarig Daniel Gabay daniel@resultatab.se 072-277 29 98
Kundansvarig Emelie Stamfjord emelie@resultatab.se 073-509 01 77
Kundansvarig Schyler Kraft schyler@resultatab.se 070-149 96 88
Kundansvarig Christian Borgström christian@resultatab.se 072-215 15 34
Kundansvarig Joel Lilius joel@resultatab.se 072-302 62 02
Kundansvarig Andjelina Aleksov andjelina@resultatab.se 070-145 03 99
Konsultansvarig Hanna Eriksson hanna@resultatab.se 072-230 99 89
Konsultansvarig Ella Herman ella@resultatab.se 070-145 86 36

Göteborg

Kundansvarig Tina L Kimming tina@resultatab.se 072-309 08 77
Kundansvarig Henric Wassberg henric@resultatab.se 070-142 23 93

Gå gärna in och följ oss!
Vi finns även på LinkedIn

Fredagsfys på kontoret med vår alldeles egna PT @christianborgstrom 💪🏻

Lämnade ett vintrigt Sthlm i total kaos mot ett snöblandat Gbg. Är jag länken? Grymt kul att vara här oavsett väder 👊🏻 #resultatab #viväxer

Våra nya tränings-/weekendväskor 👌🏻 #reklambutiken

Kick off 2019 💪🏻👊🏻

Nya fina företagsjackor har anlänt 👌🏻❄️🎅🏻#lännasport #peakperformance

Julfika på kontoret 👌🏻❄️#experterpåekonomer #sugarnspicecupcakery

Julbord 🎅🏻🤶🏻❄️#wallmans

Idag delar vi ut julklappar till våra kunder och konsulter! 🎁🎄 #godjul #experterpåekonomer #resultatab

Nu är årets tomteverkstad igång och snart får vi nöjet att dela ut julklappar till våra kunder och konsulter igen 🎁🎄🎅🏻#godjul #resultatab #experterpåekonomer

Resultat växer! Vi hälsar vår nya kollega Joel varmt välkommen! Joel är 25 år gammal och har jobbat med försäljning så länge han kan minnas. När han var ca 7-10 år gammal och bröderna spelade Ishockey så brukade han alltid stänga grinden till parkeringen, där tog han betalt 5 kronor för varje bil som skulle åka in och parkera. Redan där började han sin resa inom försäljning. I övrigt så älskar han matlagning och försöker alltid sträva efter att ha en resa inbokad var 6:e månad. Varmt välkommen Joel!

Vi firar mycket på Resultat o äter gärna tårta ofta. Men vi tränar också 💪🏻

Veckans leverans till kontoret 😊👌🏻#sugarnspicecupcakery

Idag firade vi världens bästa Saras 5-årsdag hos oss. Vi är såå tacksamma att få ha dig som vår kollega 🙏🏻 #hoppaspåmångaflerår

Prispallen i vår interna pingisturnering 🥇🥈🥉

I Göteborg och träffar en massa spännande personer inför vår etablering här #2019 #experterpåekonomer

Fredagsfika👌🏻 Tack @sugarnspicecupcakery, så himla goda och fina 🙏🏻😋

Kanelbullens dag

Fira måste man göra när det går bra, idag är en sån dag ⭐️🥂🍾 🙌🏻#experterpåekonomer

Dags för konferens! #yasuragi #läraossmer #bliännubättre

Dubbelt firande av världens bästa Malin idag. Både födelsedag och 2 årsdag hos oss 👌🏻 GRATTIS MALIN 🎂🥂🌷

Intresserad?

Vi försöker alltid bygga personliga kopplingar och tycker att det är nyckeln till bra resultat. Om du fyller i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig och så jobbar vi vidare därifrån. Du får gärna ringa oss direkt, det går ofta lite snabbare. I vilket fall så tycker vi det är trevligt med nya ansikten.

Söker du jobb?
Eller personal?

Kontakta oss gärna direkt!

08-400 255 05