Kontakt

Stockholm
08-400 255 05
Göteborg
08-400 255 05

Ett glatt gäng

Resultat strävar efter att vara Sveriges bästa leverantör av Ekonomer för uthyrning och rekrytering
Vi vill alltid göra vårt yttersta för att leverera kvalité och sätter alltid vår kund och konsult i första hand. När du väljer oss som partner vid rekrytering eller inhyrning kan du luta dig tillbaka med vetskapen om att vi kommer hjälpa dig.

Internt har vi en målsättning att hjälpa våra konsulter att ständigt utvecklas och lära sig mer och vi vill alltid vara engagerade i deras arbete hos våra kunder. Med våra värdeord Personliga & Engagerade så hoppas vi skapa en känsla av delaktighet och personlig relation mellan oss och våra konsulter.

Jobba hos oss Hos oss är glädje en naturlig del av varje medarbetares vardag och vi vill hela tiden utvecklas, både som individer och som företag. Vi är alla delaktiga i vår tillväxt och fortsatta expansion, vår resa mot nya rekord!

Stockholm

AH svartvit
VD Anders Hedman anders@resultatab.se 070-970 17 17
Sara svartvit
Försäljningschef Sara Lindgren sara@resultatab.se 072-334 94 19
Malin svartvitt
Kundansvarig Malin Thorstensson malin@resultatab.se 072-339 96 77
Schyler Kraft_svartvit
Kundansvarig Schyler Kraft schyler@resultatab.se 070-149 96 88
Konsultansvarig Sara Westin-James sara.wj@resultatab.se 072-215 15 34
Kundansvarig Victoria Brisenden victoria@resultatab.se 070-080 94 30
Konsultansvarig Gabriella Urban gabriella@resultatab.se 073-311 68 62
Kundansvarig Katarina Nilsson katarina@resultatab.se 072-230 99 89

Göteborg

Försäljningschef Tina L Kimming tina@resultatab.se 072-309 08 77
Konsultansvarig Ebba Jensen ebba@resultatab.se 073-039 44 00
Kundansvarig Filip Jonsson filip@resultatab.se 073-389 13 75
Kundansvarig Jonathan Greczula jonathan@resultatab.se 072-277 29 98
Kundansvarig Beatrice Sjöblom beatrice@resultatab.se 070-142 23 93
Konsultansvarig Markus Kask markus@resultatab.se 076-309 73 35
Kundansvarig Fia Murakas fia@resultatab.se 070-145 03 99

Gå gärna in och följ oss!
Vi finns även på LinkedIn

Intresserad?

Vi försöker alltid bygga personliga kopplingar och tycker att det är nyckeln till bra resultat. Om du fyller i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig och så jobbar vi vidare därifrån. Du får gärna ringa oss direkt, det går ofta lite snabbare. I vilket fall så tycker vi det är trevligt med nya ansikten.

Söker du jobb?
Eller personal?

Kontakta oss gärna direkt!

08-400 255 05