Kontakt

Stockholm
08-400 255 05
Göteborg
08-400 255 05

Ett glatt gäng

Resultat strävar efter att vara Sveriges bästa leverantör av Ekonomer för uthyrning och rekrytering
Vi vill alltid göra vårt yttersta för att leverera kvalité och sätter alltid vår kund och konsult i första hand. När du väljer oss som partner vid rekrytering eller inhyrning kan du luta dig tillbaka med vetskapen om att vi kommer hjälpa dig.

Internt har vi en målsättning att hjälpa våra konsulter att ständigt utvecklas och lära sig mer och vi vill alltid vara engagerade i deras arbete hos våra kunder. Med våra värdeord Personliga & Engagerade så hoppas vi skapa en känsla av delaktighet och personlig relation mellan oss och våra konsulter.

Jobba hos oss Hos oss är glädje en naturlig del av varje medarbetares vardag och vi vill hela tiden utvecklas, både som individer och som företag. Vi är alla delaktiga i vår tillväxt och fortsatta expansion, vår resa mot nya rekord!

Stockholm

AH svartvit
VD Anders Hedman anders@resultatab.se 070-970 17 17
Sara svartvit
Försäljningschef Sara Lindgren sara@resultatab.se 072-334 94 19
Malin svartvitt
Internrekryterare Malin Thorstensson malin@resultatab.se 072-339 96 77
Konsultansvarig Anna Järvinen anna@resultatab.se 073-311 68 62
Hanna Eriksson_svartvit
Konsultansvarig Hanna Eriksson hanna@resultatab.se 072-230 99 89
Kundansvarig Andjelina Aleksov andjelina@resultatab.se 070-145 03 99
resultat-personalbild(1)
Kundansvarig Christian Borgström christian@resultatab.se 072-215 15 34
Kundansvarig Jacob Wahlström jacob@resultatab.se 073-327 44 19
Schyler Kraft_svartvit
Kundansvarig Schyler Kraft schyler@resultatab.se 070-149 96 88
Kontorsassistent Sandra Falk sandra@resultatab.se 070-080 94 30

Göteborg

Försäljningschef Tina L Kimming tina@resultatab.se 072-309 08 77
Konsultansvarig Ebba Jensen ebba@resultatab.se 073-039 44 00
Kundansvarig Filip Jonsson filip@resultatab.se 073-389 13 75
Henric Wassberg svartvit
Kundansvarig Henric Wassberg henric@resultatab.se 070-142 23 93
Kundansvarig Jonathan Greczula jonathan@resultatab.se 072-277 29 98

Gå gärna in och följ oss!
Vi finns även på LinkedIn

Intresserad?

Vi försöker alltid bygga personliga kopplingar och tycker att det är nyckeln till bra resultat. Om du fyller i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig och så jobbar vi vidare därifrån. Du får gärna ringa oss direkt, det går ofta lite snabbare. I vilket fall så tycker vi det är trevligt med nya ansikten.

Söker du jobb?
Eller personal?

Kontakta oss gärna direkt!

08-400 255 05